Emaye Sanatı (Mine) Okulu

15 - 17 Ekim 2014
Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü Güzel Sanatlar Fakültesi - Eskişehir

Türk Seramik Derneği (TSD), III. Uluslararası Seramik, Cam, Emaye, Sır ve Boya kongresi (SERES'14) kapsamındaki Emaye etkinliğini bu yıl Emaye Sanatına ayırdı. Türk Seramik Derneği, bu yıl ilk kez Emaye Sanatı konulu bir eğitim programı hazırladı. Emaye Sanatı Derslerini, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Emaye Öğretim Görevlisi Ayhan Çavuşoğlu başkanlığındaki bir ekip verecektir.

Eğitim süresince, emayenin tanımı ve tarihçesi, tarihi ve modern uygulama teknikleri uygulamalı olarak anlatılacaktır. Katılımcılara Türk Seramik Derneği tarafından sertifika verilecektir. Sayın Ayhan Çavuşoğlu’nun yazdığı ders kitabı katılım ücretine dahildir. Eğitim dili Türkçe olacaktır.

Katılım Ücretleri

TSD üyesi olan katılımcılara % 20 indirim uygulanacaktır.

Emaye Sanatı Okulu katılım bedeli500.00 TL
Öğretim elemanı katılım bedeli250.00 TL
Öğrenci katılım bedeli (lisansüstü ve lisans)150.00 TL

Kayıt Formunu indirmek için tıklayınız...

Katılım ücretinizi ödedikten sonra, yukarıdaki linki tıklayarak dolduracağınız formu ve ödeme belgenizi aşağıdaki iletişim bilgilerinden Belgin Özdoğan' a bildirmeniz gerekmektedir.

Belgin ÖZDOĞAN
belgin@serfed.com
Tel: 0216 629 01 00 / 115 - 116
Fax: 0216 629 01 10

NOT: Bu fiyatlara kongre sırasında verilecek ara ikramlar, öğle yemekleri, açılış ve kapanış kokteyli, "Emaye Sanatı" kitabı ve katılım sertifikası dahildir.