Menü seres'18, Eskişehir IV. Uluslararası Seramik, Cam, Emaye, Sır ve Boya Kongresi (SERES'18), Eskişehir
 

SERES'18 Bildiri Tam Metin Kitapçığını indirmek için tıklayınız. (~24 MB PDF dosya)
Kongre sunum vb. dosya içeriklerine burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çok Değerli Kongre Katılımcılarımız,

Öncelikli olarak kongremize katılıp destek verdiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Umarız her şey istediğiniz gibi olmuştur. Geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Ayrıca, kongre esnasında yapmış olduğunuz sunumları İngilizce olarak bildiri haline getirip yayınlamak isterseniz, 23 Kasım’a kadar lütfen bize iletiniz. Eğer bildiriniz ulaşmaz ise daha önce göndermiş olduğunuz özetinizi izniniz olursa bildiriler kitabında yayınlamak istiyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Alpagut KARA
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

SERES'18 Seramikçileri Eskişehir'de Buluşturuyor...

IV. Uluslararası Seramik, Cam, Emaye, Sır ve Boya Kongresi (SERES'18), 10 - 12 Ekim 2018 tarihlerinde, Eskişehir'de, Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü’nde ve Eskişehir Teknik Üniversitesi İki Eylül Kampüsü'nde gerçekleştirilecektir.

Kongremiz, ilgili konu başlıklarında çalışan yurt içi ve yurt dışı akademisyenleri, sanatçıları, tasarımcıları ve sektör temsilcilerini bir araya getirmek, bilgi birikimlerinin ve tecrübelerin paylaşılması sağlamak ve bu sayede işbirliği olanaklarını artırmayı amaçlamaktadır.

Ayrıca, kongremizde tüm bunların yanı sıra Anadolu Üniversitemiz ile Eskişehir’imizin bilimsel, kültürel ve tarihsel değerleri de katılımcıların tanıtımına sunulacak ve düzenlenecek etkinlikler aracılığı ile bu değerler sizler ile paylaşılacaktır.

Bu bağlamda sizleri bir sanat ve kültür şehri olan Eskişehir’i yakından tanımaya, sahip olduğunuz bilgi ve tecrübelerinizi bizlerle paylaşmaya davet ediyor, bilimsel programın yanı sıra sosyal etkinliklerle de katılımcılarda derin ve unutulmaz anılar bırakacağına inandığımız kongremizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bildirmek istiyorum.

Hep birlikte olmak dileklerimle,

Prof. Dr. Alpagut KARA
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı