Menü Kapat

SERES’21 V. Uluslararası Seramik, Cam, Emaye, Sır ve Boya Kongresi 13-15 Ekim 2021’de Yine Eskişehir’de

Değerli katılımcılarımız,

Bildiğiniz üzere, tüm dünyayı etkisi altına alan ve yaşam alışkanlıklarımızın değişmesine neden olan zorlu pandemi süreci ile 2020 yılında gerçekleştireceğimiz kongremizi 2021 yılına ertelemek zorunda kalmıştık. Bu süreç bizlere bilimin ve teknolojinin önemini bir kere daha hatırlatarak, bilgiyi paylaşarak çoğaltmanın ne kadar hayati bir önem taşıdığını gösterdi.

V. Uluslararası Seramik, Cam, Emaye, Sır ve Boya Kongresi (SERES’21)’ni, 13- 15 Ekim 2021 tarihleri arasında, yine Eskişehir’de, Eskişehir Teknik Üniversitesi, 2 Eylül Kampüsü’nde gerçekleştireceğiz.

Kongremiz ile ilgili ana konu başlıkları altında yurt içi ve yurt dışında çalışan akademisyenleri, sanatçıları, tasarımcıları ve sektör temsilcilerini bir araya getirmeyi, bilgi birikimlerini ve tecrübelerin paylaşmayı, bu sayede işbirliği olanaklarını artırmayı amaçlıyoruz.

Sizleri bir sanat, kültür ve üniversite şehri olan Eskişehir’i ve üniversitemizi daha da yakından tanımaya, sahip olduğunuz bilgi ve tecrübelerinizi bizlerle paylaşmak üzere SERES’21’e davet ediyoruz.

Sağlıklı ve birlikte olmak dileklerimle,

Prof. Dr. Alpagut Kara
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı