Menü seres'18, Eskişehir IV. Uluslararası Seramik, Cam, Emaye, Sır ve Boya Kongresi (SERES'18), Eskişehir
 

KAPAT

DUYURU

Özet gönderim son tarihi 17 Ağustos 2018'e kadar uzatılmıştır. Sergiler için başvuru tarihi 27 Ağustos 2018'e kadar uzatılmıştır.

Tam metin bildiriniz kabul edildiği takdirde, kongremiz Akademik Teşvik Ödeneği Yönetmelik kriterlerini karşılamaktadır.

SERES'18 Seramikçileri Eskişehir'de Buluşturuyor...

IV. Uluslararası Seramik, Cam, Emaye, Sır ve Boya Kongresi (SERES'18), 10 - 12 Ekim 2018 tarihlerinde, Eskişehir'de, Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü’nde ve Eskişehir Teknik Üniversitesi İki Eylül Kampüsü'nde gerçekleştirilecektir.

Kongremiz, ilgili konu başlıklarında çalışan yurt içi ve yurt dışı akademisyenleri, sanatçıları, tasarımcıları ve sektör temsilcilerini bir araya getirmek, bilgi birikimlerinin ve tecrübelerin paylaşılması sağlamak ve bu sayede işbirliği olanaklarını artırmayı amaçlamaktadır.

Ayrıca, kongremizde tüm bunların yanı sıra Anadolu Üniversitemiz ile Eskişehir’imizin bilimsel, kültürel ve tarihsel değerleri de katılımcıların tanıtımına sunulacak ve düzenlenecek etkinlikler aracılığı ile bu değerler sizler ile paylaşılacaktır.

Bu bağlamda sizleri bir sanat ve kültür şehri olan Eskişehir’i yakından tanımaya, sahip olduğunuz bilgi ve tecrübelerinizi bizlerle paylaşmaya davet ediyor, bilimsel programın yanı sıra sosyal etkinliklerle de katılımcılarda derin ve unutulmaz anılar bırakacağına inandığımız kongremizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bildirmek istiyorum.

Hep birlikte olmak dileklerimle,

Prof. Dr. Alpagut KARA
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

Dernek Üyeliği


Üyelik Formu

Üyelerimize özel imkanlardan yararlanmak için bize katılın! Üyelik formunu indirmek için lütfen yukarıdaki linke tıklayın!